Про підприємство

Комунальне підприємство "Теплоенерго" Дніпровської міської ради - комунальне унітарне комерційне підприємство.
КП "Теплоенерго" виробляє теплову енергію, транспортує її магістральними і місцевими тепловими мережами та постачає її населенню, підприємствам, організаціям, установам незалежно від форм власності, згідно укладених договорів та угод.
Метою створення і діяльності КП "Теплоенерго" є:
- господарська діяльність для досягнення економічних і соціальних результатів та з метою отримання прибутку.
Також КП "Теплоенерго" надає послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Видає споживачам технічні умови на приєднання/від’єднання до/від теплових мереж.
Підвищує тиск питної води - збір, очищення та постачання (експлуатація та технічне обслуговування підвищувальних установок тиску холодної води).
 
Підприємство експлуатує 374 котельні, має 108 теплових пунктів та майже 1350 км теплових мереж. Паливом для всіх котелень є природний газ. Теплова енергія, що виробляє КП «Теплоенерго», подається всі райони міста та СМТ Слобожанське, та забезпечує теплом 3365 житлових будинків, 77 лікарень, 146 шкіл, 147 дитячих дошкільних закладів. Отже, КП «Теплоенерго» опалює близько 85% житлового фонду міста.
Виробництво підприємства складається з виробничих потужностей трьох теплових дільниць.
Надають інформацію споживачам чотири центри обслуговування КП «Теплоенерго». Кожен споживач, за необхідності, може перевірити розрахунки і отримати інформацію (сальдо, нарахування, пільги, субсидії, тариф, тощо).
Для ефективної підтримки зв'язку з громадськістю, індивідуального та оперативного підходу до кожного споживача на підприємстві передбачені прийомні години керівництва.
 
За Рішенням Дніпровської міської ради VII скликання, від 27 липня 2016 року на баланс КП «Теплоенерго» було здійснено передачу об’єктів і мереж теплопостачання з балансу КП «Дніпропетровські теплові мережі».
 
Це Рішення було прийнято з метою вдосконалення системи централізованого теплопостачання Дніпра, отримання незалежності від виробників теплової енергії, не підпорядкованих територіальній громаді міста, та приведення розрахунків у галузі теплопостачання до єдиної тарифної системи.
Документи:
Статут підприємства
Звіт незалежного аудитора
Звіт про управління_за_2018_рік
Примітка до фінансовой звітності_2018 рік
Ф1_Ф2_ Баланс та звіт про фін.результат
Ф3. Звiт про рух грошових коштiв
Ф4. Звіт про власний капітал
Ф5. Примітки до річної звітності
Баланс (Звіт про фінансовий стан)
Фінансовій звіт за 9 місяців 2019 року
Звіт до фінплана за 2019 р
Звітність за 2019 рік