Про підприємство

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів(крім населення) та надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення

КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» Дніпровської міської ради

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 №866,повідомляємо про проведення відкритого обговорення щодо коригування тарифів КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» на теплову енергію, її виробництво для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів(крім населення) та надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення
Відкрите обговорення за місцем надання послуг КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» Дніпровської міської ради відбудеться 12 листопада 2018 року об 11:00 год в приміщенні  актового залу (3 поверх) по вул. Артільній,6б
Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до обговорення від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,  а також заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 11 листопада 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: КП «ТЕПЛОЕНЕРГО», пр. Дмитра Яворницького, буд.37, 79040 м.Дніпро;
Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала та її контактні дані для здійснення зворотнього зв'язку.

Комунальне підприємство "Теплоенерго" Дніпровської міської ради - комунальне унітарне комерційне підприємство.

КП "Теплоенерго" виробляє теплову енергію, транспортує її магістральними і місцевими тепловими мережами та постачає її населенню, підприємствам, організаціям, установам незалежно від форм власності, згідно укладених договорів та угод.

Метою створення і діяльності КП "Теплоенерго" є:

- господарська діяльність для досягнення економічних і соціальних результатів та з метою отримання прибутку.

Також КП "Теплоенерго" надає послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Видає споживачам технічні умови на приєднання/від’єднання до/від теплових мереж.

Підвищує тиск питної води - збір, очищення та постачання (експлуатація та технічне обслуговування підвищувальних установок тиску холодної води).

 

Підприємство експлуатує 374 котельні, має 108 теплових пунктів та майже 1350 км теплових мереж. Паливом для всіх котелень є природний газ. Теплова енергія, що виробляє КП «Теплоенерго», подається всі райони міста та СМТ Слобожанське, та забезпечує теплом 3365 житлових будинків, 77 лікарень, 146 шкіл, 147 дитячих дошкільних закладів. Отже, КП «Теплоенерго» опалює близько 85% житлового фонду міста.

Виробництво підприємства складається з виробничих потужностей трьох теплових дільниць.

Надають інформацію споживачам чотири центри обслуговування КП «Теплоенерго». Кожен споживач, за необхідності, може перевірити розрахунки і отримати інформацію (сальдо, нарахування, пільги, субсидії, тариф, тощо).

Для ефективної підтримки зв'язку з громадськістю, індивідуального та оперативного підходу до кожного споживача на підприємстві передбачені прийомні години керівництва.

 

За Рішенням Дніпровської міської ради VII скликання, від 27 липня 2016 року на баланс КП «Теплоенерго» було здійснено передачу об’єктів і мереж теплопостачання з балансу КП «Дніпропетровські теплові мережі».

 

Це Рішення було прийнято з метою вдосконалення системи централізованого теплопостачання Дніпра, отримання незалежності від виробників теплової енергії, не підпорядкованих територіальній громаді міста, та приведення розрахунків у галузі теплопостачання до єдиної тарифної системи.