x

Дніпро повністю готовий до опалювального сезону

Дніпро повністю готовий до опалювального сезону. Роботи з підготовки були розпочаті ще навесні, коли завершився опалювальний сезон 2020-2021. 

«У план капітальних ремонтів на цей рік потрапили ті ділянки, на яких траплялися аварії. Роботи були проведені у всіх районах міста. Було замінено близько 60 км тепломереж, відновлено близько 40 км теплоізоляції, встановлено близько 50 енергоефективних насосів у котельних. Важливо, що два нових насосів замінюють чотири старих», - зазначила помічниця директора КП «Теплоенерго» Дніпровської міської ради Анастасія Сухіна. 

 

 

Котельня, що по вул. Воскресенській, 36, опалює майже сотню будівель у центрі міста. Це, у тому числі, лікарні та адмінбудівлі. 

«Ця котельна працює з 1974 року. Останню реконструкцію проводили у 1991 році. Усе обладнання перед майбутнім опалювальним сезоном пройшло профілактичні ремонти. Також були проведені гідравлічні випробування теплових мереж. У цій котельні встановили два нових насоси і два нових водоміри. Чекаємо на розпорядження про початок опалювального сезону», - розповіла майстер теплової дільниці КП «Теплоенерго» Ірина Міхєєва.

Навіть у маленьких котельнях відбулась модернізація. На вул. Вернадського, 29 знаходиться котельня, яка опалює один дев’ятиповерховий будинок та головний корпус Інституту зернових культур.

 

«Тут повністю замінили котел та встановили нову горілку. Також була замінена та утеплена теплова траса, яка веде до житлового будинку», - розповів старший майстер теплової дільниці КП «Теплоенерго» Володимир Зубов.