x

Гідравлічні випробування: на ж/м Парус провели ремонт магістрального трубопроводу опалення

КП«Теплоенерго» виробляє теплову енергію для забезпечення потреб в опаленні 3425 житлових будинків, 173 дитячих закладів, 215 шкіл, 79 лікарень. Саме тому, комунальники регулярно проводять моніторинг теплового господарства та виконують всі необхідні заходи для уникнення аварійних ситуацій.

З метою проходження опалювального періоду 2020-2021рр. на якісному рівні, заходами з підготовки до опалювального періоду були проведені наступні роботи: відновлення теплової ізоляції на мережах теплопостачання, капітальний ремонт котлів, встановлення енергоефективних насосів, заміна теплових мереж. Виконання зазначених заходів дозволило стало пройти опалювальний сезон. 

На дворі весна та вже стартувала підготовка до нового опалювального періоду 2021-2022 рр. Наразі проводяться гідравлічні випробування теплових мереж.

Так, на ж/м Парус, на вул. Метробудівська, 1 було виконано ремонт трубопроводу опалення d=530 мм. У новому сезоні це дасть змогу уникнути поривів та надасть споживачам більш якісні послуги з постачання теплової енергії споживачам.

 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, у Чечелівському районі розпочався капітальний ремонт теплотраси.