x

Як фахівці КП "Теплоенерго" впроваджують програми з енергоефективності

У Дніпрі активно впроваджуються програми з енергоефективності, які дозволяють заощаджувати енергетичні ресурси. Зі свого боку КП «Теплоенерго» активно підримує такі заходи, встановлюючи сучасні насосні агрегати.  

Котельні міста мають різний масштаб та складність пристрою, але для кожної з таких систем передбачено певний перелік обов'язкових складових елементів. Невід'ємним елементом для комплектації більшості котелень є насосне обладнання.

Основним їх призначенням є робота з теплоносієм. Насосні установки - важливий елемент централізованої системи теплопостачання. Саме вони відповідають за забезпечення необхідної швидкості руху гарячої води всередині системи та створення оптимального натиску, достатнього для задоволення потреб населення.

Так, по вул. Надії Алексєєнко, 21 розташована котельна, яка забезпечує теплом близько 50 житлових будинків, дві лікарні, три дитячих садочки та три школи. 
В рамках підготовки до опалювального сезону тут було замінено насосну групу. Про що зазначив начальник теплового району №3 Геннадій Плахтій.

«Це дозволяє майже вдвічі заощаджувати електроенергію». Робота двох нових насосів замінює роботу 4-х старих та при цьому вони споживають менше електроенергії» - резюмував Геннадій Миколайович.