x

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів
КП «ТЕПЛОЕНЕРГО»

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 №866 (зі змінами та доповненнями), повідомляємо про проведення відкритого обговорення щодо коригування тарифів КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, та на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів

Відкрите обговорення за місцем надання послуг КП «ТЕПЛОЕНЕРГО»відбудеться 21 грудня 2020 року о 14:00 год в приміщенні; актового залу (3 поверх) по вул. Артільній 6б.

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до обговорення від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,  а також заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 20 грудня 2020 року у письмовому та/або електронному виглядіза адресою: КП «ТЕПЛОЕНЕРГО», пр. Слобожанський 29, оф 504, 49081, м. Дніпро.

e-mail:teploenergodnepr@gmail.com.

Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала та її контактні дані для здійснення зворотного зв'язку.

Будь ласка, дотримуйтесь карантинних заходів, вхід за попереднім записом (реєстрації), в масці та рукавичках.

Обгрунтування

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ