x

Дніпро отримав чергову партію генераторів від Японії

Наше місто демонструє успішний приклад міжнародного муніципального співробітництва. 

Цього разу надійшла чергова партія генераторів різної потужності для обʼєктів теплопостачання. Загалом – 16 установок. Їх закупила та передала японська система міжнародного співробітництва (JICS) у рамах підписаної грантової угоди між урядом України та Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA).

На сьогодні це вже третя партія допомоги від Японії, яку передають до КП «Теплоенерго» Дніпровської міської ради.

«Першу партію у кількості 142 генераторів, а також екскаватор-навантажувач ми отримали наприкінці грудня 2023 року. Це були установки різної потужності – від 10 до 50 кВт, які дозволяють підлаштувати їх під різні об’єкти теплопостачання. Ще 6 генераторів потужністю 60 кВт та 4 по 240 кВт отримали в січні цього року. Нині розпочато процес встановлення генераторів, отриманих взимку, адже треба обладнати спеціальний майданчик, підготувати обладнання та інше», — розповів директор КП «Теплоенерго» Дніпровської міської ради Андрій Клименко. 

Цю партію з 16 генераторів також розподілять між обʼєктами теплопостачання КП «Теплоенерго». Вони мають потужність від 200 до 400 кВт. 

«У цілому в рамах реалізації проєкту до кінця цього року ми очікуємо від Японії ще партії спецтехніки та електроустановок. Такої кількості обладнання вистачить для близько сотні об’єктів теплопостачання, а можливо й більше. Ця допомога дуже важлива для міста, адже з березня росія поновила масовані обстріли енергетичної системи України, що вже призвело до масштабних пошкоджень. У таких умовах важливість альтернативних джерел виробництва електроенергії  важко переоцінити. Ми вдячні нашим японським партнерам за те, що вони до нас дослухаються і надсилають дійсно те, що нам зараз потрібно — у ці важкі часи», — додав Андрій Клименко.

teploenergo

teploenergo

teploenergo

teploenergo

teploenergo