x
teploenergo

Дніпро отримав понад 140 генераторів для котелень та низку спецтехніки Місто продовжує співпрацю з Японією

Теплопостачальні підприємства Дніпра отримали від Японії 142 генератори. Їхньої кількості вистачить, аби обладнати до сотні котелень міста. Водночас те, що устаткування має різну потужність, від 10 до 50 кВт — це дозволяє легко підлаштувати їх під різні котельні. Крім цього, до міста прибула низка комунальних спецмашин — екскаватори-навантажувачі та бульдозер.

«Для міста це знакова подія. Ми отримали від японського уряду дуже багато генераторів. У разі чого вони допоможуть Дніпру у блекаут. Це дуже серйозний подарунок. Це дуже потужна допомога від японського уряду та народу», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду обладнання 25 грудня.

Усе устаткування закупила та передала японська система міжнародного співробітництва (JICS) — у рамах підписаної грантової угоди між урядом України та Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA), що є урядовою установою. В свою чергу Філатов зауважив, що ще до повномасштабного вторгнення рф в Україну, Дніпро також активно співпрацював із JICA:

«До війни у нас були потужні плани. Ми вийшли на фініш, коли планували зробити сміттєпереробний завод під Дніпром. Та, на жаль, повномасштабна агресія рф все змінила. Але ми співпрацюємо далі — з JICA, японським урядом, японським народом. Тож особисті слова подяки всім, хто долучився до цього процесу», — додав мер Дніпра.

Наступні партії технічної підтримки від Японії, до програми якої увійшли загалом вісім міських КП, що опікуються не лише теплопостачанням, а й транспортом і ЖКГ, очікуються вже у 2024 році.

teploenergo

teploenergo

teploenergo

teploenergo

teploenergo

teploenergo

teploenergo

teploenergo