x
teploenergo

Дніпро знову отримав значну підтримку для розвитку енергетичної інфраструктури

Дніпро знову отримав значну підтримку для розвитку енергетичної інфраструктури. Йдеться про чергову партію генераторів для комунального підприємства «Теплоенерго», які надійшли з Японії. Цього разу 23 одиниці.

«Завдяки японській системі міжнародного співробітництва (JICS) у рамах підписаної грантової угоди між урядом України та Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA) КП «Теплоенерго» вже отримало 218 генераторів потужністю від 10 кВт до 1мВт. Більшість із них на 50 кВт. Є й дуже потужні пристрої — по 500 кВт. 30 % із отриманих генераторів вже встановили на об’єктах теплопостачання. Зараз ми зосереджено працюємо над встановленням нових електроустановок. Плануємо закінчити цю роботу до початку опалювального сезону. Розуміємо, що ворог не припиняє спроб руйнувати енергосистему країни. Тож наша робота спрямована на забезпечення стійкості електропостачання від можливих загроз. Словом, щоб житлові будинки, лікарні, школи, садки були з теплом в опалювальний період»,

підкреслив заступник директора КП «Теплоенерго» Володимир Білан.

Він також додав: 

«Отримані генератори — високої якості. Вмикаються та вимикаються однією кнопкою. Тобто не потрібно докладати зусиль, аби переключити подачу електроенергії через генератор».

teploenergo

teploenergo

teploenergo

teploenergo

teploenergo

Дніпровська міська рада