x
teploenergo

До Дніпра від Японії надійшла чергова партія генераторів

А саме 10 установок для міських котелень найбільшого комунального теплопостачального підприємства міста «Теплоенерго».

Наприкінці грудня Дніпро вже отримав від Японії 142 генератори та екскаватор-навантажувач. Устаткування закупила та передала японська система міжнародного співробітництва (JICS) у рамах підписаної грантової угоди між урядом України та Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA).

«Ми вітаємо цю системну допомогу від уряду та народу Японії. Усі поставки відбуваються саме так, як було обіцяно, а потужності наданих генераторів добре підходять потребам теплового постачання міста. Це є дуже помічним. Тож велика вдячність нашим японським друзям і всім, хто долучається до цього процесу», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов.

За словами директора комунального підприємства «Теплоенерго» Андрія Клименка, у другій партії отримано 6 генераторів потужністю 60 кВт та 4 – на 240 кВт.

«Такої кількості генераторів вистачить, щоб обладнати близько 70-100 обʼєктів теплопостачання. Котельні зможуть працювати автономно за відсутності електроживлення. А відтак містяни будуть з теплом. У рамах реалізації співпраці з Японією до кінця цього року очікується ще низка спецтехніки та генераторів», – сказав Андрій Клименко.

teploenergo

teploenergo

teploenergo

teploenergo

teploenergo