x

Фахівці КП «Теплоенерго» проводять утеплення зовнішніх мереж системи централізованого опалення

Опалювальний період закінчився, а комунальники продовжуюють працювати. Своєчасний ремонт та обслуговування теплових мереж надають змогу безаварійно проводити опалювальний сезон, а замінюючи застарілий ізоляційний слой на мережах, КП «Теплоенерго» дбає про попередження тепловтрат.

Так, на ж/м Соборний, біля будинків Набережна Перемоги, 124-126 були проведені роботи із заміни застарілої мінеральної вати з покриттям рубероїду на мінеральну вату з зовнішнім покриттям нового покоління.

 

Воно більш стійке до негативних чинників навколишнього середовища, міцніше та довговічніше, має більш щільну структуру, що в свою чергу дозволяє зменшити теплові втрати на мережах підприємства до 20%.
Зауважимо, в період з 2018 по 2021рр. підприємством було виконано заміну ізоляції 130 км теплових мереж, у рамках підготовки до нового опалювального періоду планується замінити ще близько 40 км.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, в Амур-Нижньодніпровському районі стартувала масштабна реконструкція магістрального трубопроводу.