x

Платіжки не збільшаться: підписано важливий документ

Ціна на газ для громадян не зростатиме, а різницю в тарифах місцеві бюджети не компенсуватимуть – таке зобов’язання взяв на себе уряд. 

Відповідний меморандум, що став можливим завдяки консолідованим зусиллям українських мерів нещодавно підписали, повідомляє КП «Теплоенерго» з посиланням на сайт Дніпровської міської ради.

Якщо детальніше про меморандум, то це домовленість між центральними органами влади, НКРЕКП, НАК «Нафтогаз України» і міськими головами.

Перемовини з урядом і профільними відомствами щодо умов меморандуму тривали протягом останнього місяця – у рамках Асоціації міст України.

В уряді документ назвали максимально безболісним виходом із кризи теплопостачання. Місцеві бюджети та комунальні підприємства не відчують наслідків зростання ціни на газ. Натомість люди матимуть безперебійне теплопостачання протягом цього опалювального сезону.

 

Борис Філатов відмітив, що спільна робота триватиме і надалі. Очікується створення відповідної робочої групи, котра опікуватиметься питаннями теплопостачання, ціноутворення на газ, а також постачання електроенергії.