x

Як відбувається виплата житлової субсидії?

Виплата житлової субсидії відбувається у двох формах: грошовій готівковій та грошовій безготівковій. Субсидіант може отримати готівку через уповноважений на це банк або відділення «Укрпошти». 

Про це повідомляє «Теплоенерго» з посиланням на сайт Дніпровської міської ради. 

«В опалювальний період житлові субсидії перепризначені тим домогосподарствам, яким вони були призначені в неопалювальний період. Виплати проводяться за заявами громадян у грошовій готівковій або грошовій безготівковій формі. Перейти на безготівкову форму можна, подавши відповідну заяву до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації заявника або за місцем фактичного проживання громадян, котрі орендують житло чи є переселенцями. У безготівковій формі буде виплачуватися субсидія, яка перевищує  5 тис. грн.», - розповіла  завідувачка сектором по роботі зі зверненнями громадян управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР Віра Міщенко.

«Для отримання  житлової субсидії громадяни повинні звертатися до структурних підрозділів соцзахисту населення, надавши при цьому заяву та декларацію за формою, встановленою Мінсоцполітики. А також довідку про доходи, якщо в декларації зазначено інформацію, яку не можливо підтвердити, роблячи запити до податкової служби та Пенсійного фонду України. У разі призначення субсидії, пільги на оплату житловокомунальних послуг громадянам не нараховуються. Житлова субсидія призначається з місяця звернення, тобто подання заяви, до дати закінчення опалювального сезону. Вони розраховуються на опалювальний та неопалювальний періоди», - доповнила  головна спеціалістка відділу прийняття рішень з призначення усіх видів державної допомоги та компенсації Правобережного управління ДМР Марина Самедова.