x
Платіжки не збільшаться: підписано важливий документ

Ціна на газ для громадян не зростатиме, а різницю в тарифах місцеві бюджети не компенсуватимуть – таке зобов’язання взяв на себе уряд. 

Відповідний меморандум, що став можливим завдяки консолідованим зусиллям українських мерів нещодавно підписали, повідомляє КП «Теплоенерго» з посиланням на сайт Дніпровської міської ради.

ЗА ГРУДЕНЬ МЕШКАНЦІ ДНІПРА СПЛАЧУЮТЬ ЗА ТЕПЛО НА 30 % МЕНШЕ, НІЖ МИНУЛОГО СЕЗОНУ

Ціна на тепло для мешканців Дніпра у грудні знизилася в середньому на 30 % у порівнянні з відповідним періодом 2018 року. Про це під час прямої телефонної лінії 15 січня розповів директор комунального підприємства «Теплоенерго» Андрій Клименко. За його словами, суму у платіжках зменшено завдяки зниженню ціни на газ за постановою Кабміну № 1082 та проведеній модернізації котельного обладнання, теплових мереж (внаслідок якої зменшено тепловтрати та зекономлено енергоресурси).

БОРИС ФІЛАТОВ: ВАРТІСТЬ ТЕПЛА У ПЛАТІЖКАХ ДНІПРЯН ЗА СІЧЕНЬ БУДЕ НА 15 % МЕНШОЮ

Завдяки системній модернізації мереж у Дніпрі цієї зими містяни можуть відчутно заощадити на оплаті тепла. Так, за січень вартість опалення зменшиться на 15 %. Цифри у платіжках переглянуть не лише для населення, а й для громадських і релігійних організацій, котрі функціонують у Дніпрі. «За останні роки місто вклало у тепломодернізацію чималі гроші. Це — кошти жителів територіальної громади, платників податків. Тож і користь від цього відбивається на ваших особистих бюджетах. У нас був досвід грудня, і ця практика продовжуватиметься надалі», — зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Підписка на Тарифи