x
Ключові показники ефективності роботи КП «Теплоенерго»: що було зроблено за 2021 рік

Дніпро — лідер за масштабністю проведення термомодернізації. Роботи з енергоефективності проводять і комунальники: всього за рік було встановлено 50 сучасних насосних агрегатів.

 

Завершальний етап підготовки до нового опалювального сезону: на вул. Шевченко замінюють близько 400 метрів труби

Фахівці КП «Теплоенерго» розпочали підготовку до опалювального сезону задовго до настання холодів. У квітні закінчився опалювальний сезон 2020-2021, одразу ж було розпочато проведення гідравлічних випробувань та формування плану капітальних ремонтів. До плану включали і ті адреси, на яких взимку відбувалися аварійні ситуації, пориви. 

Так, на ділянці по вул. Шевченко, біля будинків № 18 та 22 був виявлений значний знос труби.

У АНД-районі продовжується оновлення ізоляції теплових мереж

Ізоляція труб опалення дозволяє мінімізувати відсоток тепловтрат. Матеріал, що використовується для цього, повинен добре зберігати тепло і надійно захищати систему трубопроводу. 
Теплоізоляція для труб опалення повинна зводити до мінімуму можливість появи конденсату, повністю виключати ймовірність замерзання води в трубопроводі і уберігати його від агресивного впливу корозії.

Як фахівці КП «Теплоенерго» готуються до опалювального сезону у віддалених районах міста

Кипить робота й у віддалених районах міста. Так, фахівці КП «Теплоенерго» працюють і у котельні по вул. 20-річчя Перемоги, 36. Там наново обмуровують котел, це допоможе уникнути теплових втрат та зменшить викиди у навколишнє середовище.

Загалом, обмуровка котла — складний і високотехнологічний процес, що включає монтаж системи вогнетривких і теплоізоляційних огороджень котла, призначених для захисту приміщення від газових відходів та ізоляції камери згоряння.

У котельні на вул. Телевізійна, 3 замінили насосне обладнання та котел

Фахівці КП «Теплоенерго» проводять комплекс модернізуючих заходів не тільки у великих котельнях міста, а і у маленьких.
Наприклад, у котельні на вулиці Телевізійній, 3, яка опалює шість житлових будинків, адміністративні та господарські приміщення регіональної телерадіокомпанії, замінюють старий котел.

У Шевченківському районі розпочато заміну ділянки зношеної теплової мережі

Капітальний ремонт теплотраси призначений для повного відновлення зношених теплових мереж або їх частин із застосуванням сучасних матеріалів та обладнання. 
Такі види робіт, як правило, проводяться у літній період за складеним планом-графіком після гідравлічних випробувань.

У Дніпрі на пр. Гагаріна триває капітальне оновлення трубопроводу

У Дніпрі комунальники активно готуються до опалювального сезону, робота кипить по всьому місту, жоден район не лишився без їх уваги. Окрім оновлення котельних (заміни обладнання на сучасне, ремонти котлів та нова автоматика) тривають і капітальні ремонти теплотрас.

Так, біля житлових будинків № 145-149 на пр. Гагаріна працюють дві одиниці техніки та дві бригади, там капітально оновлюють магістральний трубопровід: близько 1000 метрів, діаметром від 57-218.

Капітальний ремонт котла та нова автоматика безпеки: які роботи відбуваються у котельних міста

У Дніпрі активно готуються до початку нового опалювального сезону. Окрім оновлення ізоляції та капремонту теплотрас, у місті проводиться оновлення та модернізація теплового обладнання у котельних.

Так, у котельні по вул. Полігонна,7, яка обслуговує понад 60 будинків, капітально ремонтують котел ТВГ-8М та монтують нову автоматику безпеки.

 

Підготовка триває: фахівці КП «Теплоенерго» планомірно у всіх районах міста проводять оновлення ізоляційного покриву на тепломережах

Теплові мережі — комплекс трубопроводів і споруд, що забезпечують транспортування теплоносія від джерела теплової енергії до місцевої (розподільчої) теплової мережі. Трубопровід складається зі сталевих труб, з'єднаних між собою за допомогою зварювання, ізоляційної конструкції, призначеної для захисту трубопроводу від зовнішньої корозії і теплових витрат. Саме тому є необхідним вчасно відновлювати ізоляційний покрив, де є така необхідність.

Масштабна реконструкція: старт ремонтних робіт магістральних трубопроводів по вул. Калинова

Котельня КП «Теплоенерго» по вул. Калинова, 87 Ж введено в експлуатацію у 1972 році. В котельні встановлені 3 котли ТВГ-8М та п’ять котлів ПТВМ-30.  

Загальна протяжність трубопроводів, які експлуатуються від котельні по вул. Калинова, 87 Ж діаметром від 32 до 700 мм становить 68 410,0 пм (в однотр. вимірі).

Як розповів старший майстер дільниці Віктор Дадіверін, в опалювальний період теплова енергія надається для наступних споживачів:

- 310 житлових будинків;

- 14 навчальних закладів;

- 18 дитячих дошкільних заклади;

- 3 лікарні.

Підписка на капітальний ремонт