x
Фахівці підприємства провели реконструкцію та модернізацію теплових мереж в АНД-районі

Фахівцями КП «Теплоенерго» регулярно проводиться моніторинг теплового господарства та у разі виявлення недоліків, якомога швидше вживаються невідкладні заходи для їх усунення та попередження аварійних ситуацій.

Саме таким чином вдається завчасно скласти плани капітальних ремонтів теплових мереж та теплопостачального устаткування. Комунальники проводять ремонти на протязі всього року, незалежно від погодних умов та температурного режиму.

Варто зауважити, передові технології при виконанні робіт дозволяють не відключати споживачів від теплопостачання.

Усунення аварійної ситуації працівниками КП «Теплоенерго» у Шевченківському районі (ФОТО)

На Україну обрушився сніговий циклон, зокрема і в Дніпрі по-справжньому бушує місяць лютий. Така погода - випробування для комунальників: працювати потрібно негайно за несприятливих умов, а іноді – цілодобово, без перерви на сон.

Саме таким чином працівники КП «Теплоенерго» дбають про подачу тепла в кожну оселю містян.

Так, на цьому тижні вдалося усунути аварійну ситуацію, яка виникла у Шевченківському районі.

В рамках програми реконструкції на ж / м Парус провели капремонт теплотраси

Річні і місячні плани капітальних ремонтів теплових мереж, теплотрас складаються завчасно, адже необхідно запланувати обсяг нових труб та матеріалів для заміни ділянки. 
Роботи ведуться цілий рік, незалежно від пори року, адже технології проведення робіт дозволяють не відключати споживачів від теплопостачання. А своєчасне проведення ремонтних робіт забезпечує безаварійну роботу теплових мереж.

Оперативне усунення аварійної ситуації на пр. О. Поля робітниками КП «Теплоенерго»

У Дніпрі опалювальний період у самому розпалі, взимку КП «Теплоенерго» дбає про безперебійну подачу тепла в оселі містян. 

Підприємство і в холодну пору року не припиняє проводити поточні та капітальні ремонти, а якщо виникають аварійні ситуації, то якомога швидше їх усувають.

Як розповів старший майстер теплової дільниці Ягмуров Роман Петрович, при щотижневому обстеженні теплових колодців, мереж та камер, було виявлено порушення цілісності трубопроводу теплового вводу до житлового будинку на пр. О. Поля, 59.

Працюють у будь-яку погоду: на ж/м Парус стартував капітальний ремонт теплотраси

Зараз в місті цілий рік дбають про комфорт та затишок в оселях дніпрян. Варто зауважити, що КП «Теплоенерго» являється найбільшою теплопостачальною організацією Дніпра.

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Станом на 25.01.2021 року заборгованість дніпрян складає 926 697,07 тис. грн.

У ДНІПРІ ЗАВЕРШЕНО ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

У вівторок, 31 березня, у Дніпрі завершується опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Борис Філатов.

«Дозволити КП «Теплоенерго» Дніпровської міської ради та іншим організаціям, що експлуатують комунальні виробничо-опалювальні котельні та теплові мережі у м. Дніпрі, закінчити опалювальний сезон 2019 – 2020 рр. 31.03.2020», - йдеться у документі.

Таке рішення обумовлене підвищепідвищеннямнням середньодобової температури повітря.

Підписка на Опалення