x

Підготовка триває: фахівці КП «Теплоенерго» планомірно у всіх районах міста проводять оновлення ізоляційного покриву на тепломережах

Теплові мережі — комплекс трубопроводів і споруд, що забезпечують транспортування теплоносія від джерела теплової енергії до місцевої (розподільчої) теплової мережі. Трубопровід складається зі сталевих труб, з'єднаних між собою за допомогою зварювання, ізоляційної конструкції, призначеної для захисту трубопроводу від зовнішньої корозії і теплових витрат. Саме тому є необхідним вчасно відновлювати ізоляційний покрив, де є така необхідність.

Фахівці КП «Теплоенерго» планомірно у всіх районах міста проводять оновлення ізоляційного покриву на тепломережах, де він знаходиться у незадовільному стані. 
Так, у АНД-районі біля будинків №16-18 по вул. Решетилівська комунальниками було відновлено ізоляцію.

Нове покриття ізоляційного слою більш стійке до негативних чинників навколишнього середовища, вогнетривке, міцніше та довговічніше. Мінеральна вата являє собою волокнистий матеріал неорганічного походження.

Вона має достатньо чимало переваг, чим власне і пояснюється популярність її використання для захисту трубопроводів.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, капремонти трубопроводів та оновлення ізоляції: як триває підготовка до нового опалювального сезону.