x
В Амур-Нижньодніпровському районі стартувала масштабна реконструкція магістрального трубопроводу (ФОТО)

Днями в Амур-Нижньодніпровському районі, на ділянці від котельної по вул. Батумська, 21д до УТ-12-15 вул. Г. Корольової, 2-4 стартувала масштабна реконструкція магістрального трубопроводу опалення.

Проводиться заміна старих труб на нові попередньо ізольовані, сталеві, довжиною 700 метрів.

 

Роботи тривають: на вул. Краснопільській проводиться капремонт теплових мереж

Капітальний ремонт теплотраси призначений для відновлення зношених теплових мереж або їх частин, із застосуванням більш сучасних та економічних матеріалів, що в подальшому полегшує обслуговування комунікацій.

Так, у зв’язку із значним зносом трубопроводів у Чечелівському районі, біля житлових будинків №2, 4, 6 по вул. Краснопільській робітники КП «Теплоенерго» розпочато капремонт теплових мереж. Він включає в себе цілий комплекс технічних заходів, спрямованих на відновлення початкових експлуатаційних якостей, а також на модернізацію теплової мережі в цілому.

У Центральному районі міста розпочато капітальний ремонт теплотраси

У зв'язку з великим зносом теплових мереж, на пр. О. Поля у Центральному районі міста, на території житлових будинків №№ 102-106 стартував капітальний ремонт теплотраси.

При проведенні капітального ремонту магістральних трубопроводів виконуються наступні основні  роботи: підготовчі, вантажно-розвантажувальні, земляні, підйомно-очисні, зварювально-відновні, ізоляційно-укладальні.

У Чечелівському районі проведено капітальний ремонт трубопроводів опалення

Планування капітальних ремонтів теплових мереж здійснюється завчасно, адже необхідно запланувати обсяг необхідних матеріалів для заміни аварійної ділянки. 
Комунальники проводять роботи у будь-яку погоду, незалежно від пори року, адже споживачів не відключають від теплопостачання.

Так, у Чечелівському районі днями закінчується капітальний ремонт трубопроводів опалення протяжністю від котельної по вул. Філософська, 44а до житлового будинку по вул. Філософська, 27.

У Дніпрі на вулиці Терещенківській провели капітальний ремонт трубопроводу опалення

Ремонт теплотраси призначений для повного відновлення зношених теплових мереж або їх частин, їх модернізації із застосуванням більш економічного і сучасного обладнання.

 

В АНД-районі розпочато капітальний ремонт теплотраси

З метою підтримки в належному технічному стані теплового господарства КП «Теплоенерго», в Амур-Нижньодніпровському районі, на території будинків № 2 та 4 вул. Миколи Міхновського розпочато капітальний ремонт теплотраси: міняють старі труби на нові сталеві.

 

У Дніпрі на котельні Панікахи, 33 терміново провели капітальний ремонт котла (ФОТО)


У Дніпрі джерелом теплозабезпечення споживачів ж/м Тополя-1, 2, 3 являється котельня КП «Теплоенерго», яка розташована за адресою вул. Панікахи, 33. 

Варто зауважити, теплова енергія від неї надається в 132 житлові будинки, 7 шкіл, 5 лікарень та 16 дитячих дошкільних закладів.

Так, у процесі експлуатації котла ПТВМ-30м стан трубної частини  погіршився, усунення аварійних ситуації відбувається шляхом вирізання великих частин поверхні нагріву, шо призводить до погіршення важливих технічних характеристик, а саме: 

Як здійснюється модернізація теплового господарства працівниками КП «Теплоенерго» (ФОТО)

Надворі весна, а це означає, що зовсім скоро закінчиться опалювальний період і почнуться роботи з модернізації теплового господарства. Варто зауважити, що саме такі види робіт працівники КП «Теплоенерго» можуть проводити тільки по закінченню опалювального періоду, бо необхідно зупиняти роботу котельні на значний період.

Так, ще восени перед початком нового сезону для комунальників, на котельні за адресою вул. Батумська, 21Д була проведена модернізація котла ПТВМ-30 №5.

В АНД-районі провели масштабну реконструкцію магістрального трубопроводу

Як ми повідомляли раніше, робітники КП «Теплоенерго» проводять регулярний огляд теплового господарства та у разі виявлення недоліків складають графік поточних та капітальних ремонтів.

Так, у результаті чергового обстеження був виявлений значний знос труб в Амур-Нижньодніпровському районі, на ділянці біля будинків пр. Слобожанський, 71, вул. Кожем’яки, 3 та Кожем’яки, 9.

В рамках програми реконструкції на ж / м Парус провели капремонт теплотраси

Річні і місячні плани капітальних ремонтів теплових мереж, теплотрас складаються завчасно, адже необхідно запланувати обсяг нових труб та матеріалів для заміни ділянки. 
Роботи ведуться цілий рік, незалежно від пори року, адже технології проведення робіт дозволяють не відключати споживачів від теплопостачання. А своєчасне проведення ремонтних робіт забезпечує безаварійну роботу теплових мереж.

Підписка на капітальний ремонт