x
У Дніпрі на пр. Гагаріна триває капітальне оновлення трубопроводу

У Дніпрі комунальники активно готуються до опалювального сезону, робота кипить по всьому місту, жоден район не лишився без їх уваги. Окрім оновлення котельних (заміни обладнання на сучасне, ремонти котлів та нова автоматика) тривають і капітальні ремонти теплотрас.

Так, біля житлових будинків № 145-149 на пр. Гагаріна працюють дві одиниці техніки та дві бригади, там капітально оновлюють магістральний трубопровід: близько 1000 метрів, діаметром від 57-218.

Капітальний ремонт котла та нова автоматика безпеки: які роботи відбуваються у котельних міста

У Дніпрі активно готуються до початку нового опалювального сезону. Окрім оновлення ізоляції та капремонту теплотрас, у місті проводиться оновлення та модернізація теплового обладнання у котельних.

Так, у котельні по вул. Полігонна,7, яка обслуговує понад 60 будинків, капітально ремонтують котел ТВГ-8М та монтують нову автоматику безпеки.

 

Капремонт котлів та сучасна автоматика: що модернізують у котельнях міста

Джерелом теплопостачання споживачів ж / м «Перемога» і «Сокіл» є котельня розташована по

Підготовка триває: фахівці КП «Теплоенерго» планомірно у всіх районах міста проводять оновлення ізоляційного покриву на тепломережах

Теплові мережі — комплекс трубопроводів і споруд, що забезпечують транспортування теплоносія від джерела теплової енергії до місцевої (розподільчої) теплової мережі. Трубопровід складається зі сталевих труб, з'єднаних між собою за допомогою зварювання, ізоляційної конструкції, призначеної для захисту трубопроводу від зовнішньої корозії і теплових витрат. Саме тому є необхідним вчасно відновлювати ізоляційний покрив, де є така необхідність.

Капремонти трубопроводів та оновлення ізоляції: як триває підготовка до нового опалювального сезону

Фахівці КП «Теплоенерго» активно виконують підготовчі роботи, для того щоб наступний сезон розпочався вчасно, а дніпряни отримали якісні послуги з постачання теплової енергії.

По всьому місту проводяться капітальні ремонти трубопроводів опалення, встановлюється більш сучасне, енергоефективне обладнання у тепло-розподільчих пунктах та котельних, а також, дбаючи про попередження тепловтрат, оновлюється ізоляція на тепломережах.

Масштабна реконструкція: старт ремонтних робіт магістральних трубопроводів по вул. Калинова

Котельня КП «Теплоенерго» по вул. Калинова, 87 Ж введено в експлуатацію у 1972 році. В котельні встановлені 3 котли ТВГ-8М та п’ять котлів ПТВМ-30.  

Загальна протяжність трубопроводів, які експлуатуються від котельні по вул. Калинова, 87 Ж діаметром від 32 до 700 мм становить 68 410,0 пм (в однотр. вимірі).

Як розповів старший майстер дільниці Віктор Дадіверін, в опалювальний період теплова енергія надається для наступних споживачів:

- 310 житлових будинків;

- 14 навчальних закладів;

- 18 дитячих дошкільних заклади;

- 3 лікарні.

Нове дорожнє покриття та капітальні ремонти теплотрас - комплексний підхід Департаменту благоустрою та фахівців КП «Теплоенерго»

У різних районах Дніпра тривають системні ремонти внутрішньоквартальних доріг. Наразі комунальники виконали заміну бордюрного каменю у дворі будинку №160 по вулиці Робочій. Після встановлення нового бордюрного каменю, буде замінено і асфальтне покриття.

Зі свого боку фахівці КП «Теплоенерго» у рамках підготовки до нового опалювального сезону проводять моніторинг стану теплових мереж та у разі виявлення недоліків вживають невідкладних заходів для їх усунення.

КП «Теплоенерго» продовжує виконання робіт з ізоляції теплових мереж

Теплові мережі надземної і підземної прокладки є основними елементами систем централізованого теплопостачання.
Якісно виконана теплова ізоляція трубопроводів теплових мереж - це ключ до економії енергії, вона гарантує запобігання регулярних аварій, через які можуть залишатися без тепла цілі будинки. 

Сьогодні ізоляція теплових мереж призводить до таких позитивних наслідків, як продовження терміну служби трубопроводу, зниження тепловтрат і енергетичних витрат, значна економія коштів.

Вандалізм у Дніпрі: на ж/м Сокіл систематично пошкоджують ізоляційний покрив теплових мереж

У Дніпрі постійно фіксуються прояви вандалізму щодо об’єктів благоустрою та комунального майна. Не рідкістю є пошкодження ізоляційного покриву (утеплювача) на теплотрасах КП "Теплоенерго".

«»


На превеликий жаль, роботу працівників житлово-комунальної сфери цінують далеко не всі і мало хто розуміє, які фінансові витрати тягнуть за собою вандальні дії.

Увага! Новий розрахунковий рахунок для сплати за спожиту теплову енергію

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

На виконання Постанови Кабінету міністрів України від 26 травня 2021 року № 520 Комунальним підприємством «Теплоенерго» Дніпровської міської ради відкрито новий розрахунковий рахунок для зарахування коштів, що надходять за спожиту теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води за всіма категоріями споживачів.

Одержувач: КП «Теплоенерго»

Підписка на Опалення