x
Як фахівці КП "Теплоенерго" впроваджують програми з енергоефективності

У Дніпрі активно впроваджуються програми з енергоефективності, які дозволяють заощаджувати енергетичні ресурси. Зі свого боку КП «Теплоенерго» активно підримує такі заходи, встановлюючи сучасні насосні агрегати.  

Котельні міста мають різний масштаб та складність пристрою, але для кожної з таких систем передбачено певний перелік обов'язкових складових елементів. Невід'ємним елементом для комплектації більшості котелень є насосне обладнання.

Які роботи з енергоефективності проводять комунальники

Дніпро продовжує лідирувати за масштабністю проведення термомодернізації шкіл і садків. Роботи з енергоефективності проводять і комунальники. Окрім встановлення сучасного насосного обладнання, особлива увага приділяється ізоляції теплових мереж, яка мінімізує тепловтрати.

Такий вид робіт було проведено цьогоріч по вул. Богомаза, 186, де розташований дитячий садок № 402, а також поруч ще один садок і школа. Тут ізолювали близько 200 метрів тепломереж.

Дніпро повністю готовий до опалювального сезону

Дніпро повністю готовий до опалювального сезону. Роботи з підготовки були розпочаті ще навесні, коли завершився опалювальний сезон 2020-2021. 

У Шевченківському районі тривають роботи з відновлення ізоляції

Адресні заявки стосовно відновлення ізоляції, які надходять до підприємства обстежуються профільними фахівцями, та якщо стан матеріалу на трубопроводах виявляють незадовільним, об’єкт включать до плану утеплення.

Завершальний етап підготовки до нового опалювального сезону: на вул. Шевченко замінюють близько 400 метрів труби

Фахівці КП «Теплоенерго» розпочали підготовку до опалювального сезону задовго до настання холодів. У квітні закінчився опалювальний сезон 2020-2021, одразу ж було розпочато проведення гідравлічних випробувань та формування плану капітальних ремонтів. До плану включали і ті адреси, на яких взимку відбувалися аварійні ситуації, пориви. 

Так, на ділянці по вул. Шевченко, біля будинків № 18 та 22 був виявлений значний знос труби.

Місто без околиць: на вул. Собінова відновили ізоляцію теплових мереж

За останні кілька років Лівобережжя змінилося буквально до невпізнавання і роботи продовжуються. Сьогодні віддаленим житловим масивам приділяється особлива увага з боку міської ради. 

Рівні дороги, сучасні зони відпочинку, комфортні освітні заклади, капітальні ремонти теплотрас, сучасне обладнання у котельних – так працює програма мера Дніпра «Місто без околиць».

У АНД-районі проводиться утеплення труб опалення 

Як показують розрахунки, при проходженні гарячої води по неутепленому трубопроводу від котельні до точки призначення, втрачається достатній відсоток тепла. Вихід з такої ситуації безумовно є - утеплення труб опалення спеціальними матеріалами. Теплова ізоляція обладнання і трубопроводів істотно знижує втрати тепла і енергії.

Опалювальний сезон незабаром: на ж/м Червоний Камінь розпочато капітальний ремонт теплотраси

У Дніпрі кипить робота, опалювальний період зовсім близько. Комунальники капітально ремонтують трубопроводи опалення, це позбавить споживачів у холодну пору року від неприємних сюрпризів.

Станом на сьогодні по всьому місту вже замінено близько 59 км теплових мереж.
Днями розпочато капітальний ремонт теплотраси на ж/м Червоний Камінь, від котельної по вул. Коробова,3П до житлового будинку по вул. Кондратюка,1. 
Тут замінять 450 метрів труби, діаметром 219 мм.

У АНД-районі продовжується оновлення ізоляції теплових мереж

Ізоляція труб опалення дозволяє мінімізувати відсоток тепловтрат. Матеріал, що використовується для цього, повинен добре зберігати тепло і надійно захищати систему трубопроводу. 
Теплоізоляція для труб опалення повинна зводити до мінімуму можливість появи конденсату, повністю виключати ймовірність замерзання води в трубопроводі і уберігати його від агресивного впливу корозії.

Як фахівці КП «Теплоенерго» готуються до опалювального сезону у віддалених районах міста

Кипить робота й у віддалених районах міста. Так, фахівці КП «Теплоенерго» працюють і у котельні по вул. 20-річчя Перемоги, 36. Там наново обмуровують котел, це допоможе уникнути теплових втрат та зменшить викиди у навколишнє середовище.

Загалом, обмуровка котла — складний і високотехнологічний процес, що включає монтаж системи вогнетривких і теплоізоляційних огороджень котла, призначених для захисту приміщення від газових відходів та ізоляції камери згоряння.

Підписка на Опалення