x
У Новокодацькому районі проведено капітальний ремонт теплотраси

Своєчасне проведення ремонтних робіт забезпечує безаварійну роботу теплових мереж. Так, у рамках підготовки до опалювального сезону 2021-2022 рр. на ж/м Західний Новокодацького району пройшов капітальний ремонт теплотраси. 

Проведена заміна 180-и метрів труби від котельної Д. Галицького, 27.

 

КП «Теплоенерго», дбаючи про надання якісної послуги з теплопостачання, проводить роботи з оновлення ізоляційного покриття мереж

КП «Теплоенерго», дбаючи про надання якісної послуги з постачання теплової енергії абонентам, повсякчас проводить планові роботи з оновлення ізоляційного покриття мереж, з метою зменшення втрат теплоносія.

Днями було завершено утеплення зовнішніх мереж системи централізованого опалення біля будинку № 57 по вул. Кедріна.

КП «Теплоенерго» проводить роботи з ізоляції теплових мереж

Фахівці КП «Теплоенерго» продовжують проводити роботи з ізоляції теплових мереж, де є така необхідність. 

На жаль, не рідко трапляються вандальні дії та стихійні лиха, у зв‘язку з чим відбувається пошкодження покривного силою ізоляції тепломереж.

Днями було завершено роботи на пр. О. Поля біля будинку №18. Замінили пошкоджену, застарілу мінвату на мінеральну вату з зовнішнім покриттям нового покоління.

Гідравлічні випробування: на ж/м Парус провели ремонт магістрального трубопроводу опалення

КП«Теплоенерго» виробляє теплову енергію для забезпечення потреб в опаленні 3425 житлових будинків, 173 дитячих закладів, 215 шкіл, 79 лікарень. Саме тому, комунальники регулярно проводять моніторинг теплового господарства та виконують всі необхідні заходи для уникнення аварійних ситуацій.

Підготовка до нового опалювального періоду: у Чечелівському районі розпочався капітальний ремонт теплотраси

Своєчасний ремонт та обслуговування теплових мереж надають змогу безаварійно проходити опалювальний сезон.

Фахівці КП «Теплоенерго» проводять утеплення зовнішніх мереж системи централізованого опалення

Опалювальний період закінчився, а комунальники продовжуюють працювати. Своєчасний ремонт та обслуговування теплових мереж надають змогу безаварійно проводити опалювальний сезон, а замінюючи застарілий ізоляційний слой на мережах, КП «Теплоенерго» дбає про попередження тепловтрат.

Так, на ж/м Соборний, біля будинків Набережна Перемоги, 124-126 були проведені роботи із заміни застарілої мінеральної вати з покриттям рубероїду на мінеральну вату з зовнішнім покриттям нового покоління.

В Амур-Нижньодніпровському районі стартувала масштабна реконструкція магістрального трубопроводу (ФОТО)

Днями в Амур-Нижньодніпровському районі, на ділянці від котельної по вул. Батумська, 21д до УТ-12-15 вул. Г. Корольової, 2-4 стартувала масштабна реконструкція магістрального трубопроводу опалення.

Проводиться заміна старих труб на нові попередньо ізольовані, сталеві, довжиною 700 метрів.

 

Роботи тривають: на вул. Краснопільській проводиться капремонт теплових мереж

Капітальний ремонт теплотраси призначений для відновлення зношених теплових мереж або їх частин, із застосуванням більш сучасних та економічних матеріалів, що в подальшому полегшує обслуговування комунікацій.

Так, у зв’язку із значним зносом трубопроводів у Чечелівському районі, біля житлових будинків №2, 4, 6 по вул. Краснопільській робітники КП «Теплоенерго» розпочато капремонт теплових мереж. Він включає в себе цілий комплекс технічних заходів, спрямованих на відновлення початкових експлуатаційних якостей, а також на модернізацію теплової мережі в цілому.

У теплорозподільчих пунктах встановлюють сучасні насосні агрегати 

З метою проходження на якісному рівні опалювального періоду проводилися наступні  роботи: модернізація котелень, теплоізоляція на мережах теплопостачання, капітальний ремонт котлів. Також з метою економії енергоносіїв встановлюються енергоефективні насоси.

Так і теплорозподільчий пункт 6а, який знаходиться за адресою М. М. Шнеєрсона, 9 минулого тижня обладнали сучасним насосним агрегатом.

 

Фахівці КП «Теплоенерго» проводять планові роботи з оновлення ізоляційного покриття мереж

Надворі весна, погодні умови дозоляють виконувати роботи з ізоляції теплових мереж.

Так, днями провели утеплення зовнішніх мереж системи централізованого опалення біля будинку № 68 по вул. В. Антоновича.

«»

Таким чином фахівці КП «Теплоенерго» дбають про надання якісної послуги з постачання теплової енергії абонентам та зменшення втрат теплоносія.

Підписка на Опалення