x
teploenergo
До Дніпра від Японії надійшла чергова партія генераторів

А саме 10 установок для міських котелень найбільшого комунального теплопостачального підприємства міста «Теплоенерго».

Наприкінці грудня Дніпро вже отримав від Японії 142 генератори та екскаватор-навантажувач. Устаткування закупила та передала японська система міжнародного співробітництва (JICS) у рамах підписаної грантової угоди між урядом України та Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA).

teploenergo
Дніпро отримав понад 140 генераторів для котелень та низку спецтехніки Місто продовжує співпрацю з Японією

Теплопостачальні підприємства Дніпра отримали від Японії 142 генератори. Їхньої кількості вистачить, аби обладнати до сотні котелень міста. Водночас те, що устаткування має різну потужність, від 10 до 50 кВт — це дозволяє легко підлаштувати їх під різні котельні. Крім цього, до міста прибула низка комунальних спецмашин — екскаватори-навантажувачі та бульдозер.

Оперативне реагування: усунення аварійної ситуації у Чечелівському районі

На Україну обрушився сніговий циклон, зокрема і в Дніпрі по-справжньому бушує зима. Така погода – справжнє випробування для комунальників: працювати потрібно негайно за несприятливих погодних умов. Саме таким чином працівники КП «Теплоенерго» дбають про подачу тепла в кожну оселю містян.

Так, днями вдалося усунути аварійну ситуацію, яка виникла у Чечелівському районі. Як розповів начальник теплової дільниці Плахтій Генадій Миколайович, стався порив вводу у будинок № 48 по вул. Криворізька.

Ключові показники ефективності роботи КП «Теплоенерго»: що було зроблено за 2021 рік

Дніпро — лідер за масштабністю проведення термомодернізації. Роботи з енергоефективності проводять і комунальники: всього за рік було встановлено 50 сучасних насосних агрегатів.

 

Як фахівці КП "Теплоенерго" впроваджують програми з енергоефективності

У Дніпрі активно впроваджуються програми з енергоефективності, які дозволяють заощаджувати енергетичні ресурси. Зі свого боку КП «Теплоенерго» активно підримує такі заходи, встановлюючи сучасні насосні агрегати.  

Котельні міста мають різний масштаб та складність пристрою, але для кожної з таких систем передбачено певний перелік обов'язкових складових елементів. Невід'ємним елементом для комплектації більшості котелень є насосне обладнання.

Які роботи з енергоефективності проводять комунальники

Дніпро продовжує лідирувати за масштабністю проведення термомодернізації шкіл і садків. Роботи з енергоефективності проводять і комунальники. Окрім встановлення сучасного насосного обладнання, особлива увага приділяється ізоляції теплових мереж, яка мінімізує тепловтрати.

Такий вид робіт було проведено цьогоріч по вул. Богомаза, 186, де розташований дитячий садок № 402, а також поруч ще один садок і школа. Тут ізолювали близько 200 метрів тепломереж.

Дніпро повністю готовий до опалювального сезону

Дніпро повністю готовий до опалювального сезону. Роботи з підготовки були розпочаті ще навесні, коли завершився опалювальний сезон 2020-2021. 

У Шевченківському районі тривають роботи з відновлення ізоляції

Адресні заявки стосовно відновлення ізоляції, які надходять до підприємства обстежуються профільними фахівцями, та якщо стан матеріалу на трубопроводах виявляють незадовільним, об’єкт включать до плану утеплення.

Завершальний етап підготовки до нового опалювального сезону: на вул. Шевченко замінюють близько 400 метрів труби

Фахівці КП «Теплоенерго» розпочали підготовку до опалювального сезону задовго до настання холодів. У квітні закінчився опалювальний сезон 2020-2021, одразу ж було розпочато проведення гідравлічних випробувань та формування плану капітальних ремонтів. До плану включали і ті адреси, на яких взимку відбувалися аварійні ситуації, пориви. 

Так, на ділянці по вул. Шевченко, біля будинків № 18 та 22 був виявлений значний знос труби.

Місто без околиць: на вул. Собінова відновили ізоляцію теплових мереж

За останні кілька років Лівобережжя змінилося буквально до невпізнавання і роботи продовжуються. Сьогодні віддаленим житловим масивам приділяється особлива увага з боку міської ради. 

Рівні дороги, сучасні зони відпочинку, комфортні освітні заклади, капітальні ремонти теплотрас, сучасне обладнання у котельних – так працює програма мера Дніпра «Місто без околиць».

Підписка на Опалення