x
Вандалізм у Дніпрі: на ж/м Сокіл систематично пошкоджують ізоляційний покрив теплових мереж

У Дніпрі постійно фіксуються прояви вандалізму щодо об’єктів благоустрою та комунального майна. Не рідкістю є пошкодження ізоляційного покриву (утеплювача) на теплотрасах КП "Теплоенерго".

«»


На превеликий жаль, роботу працівників житлово-комунальної сфери цінують далеко не всі і мало хто розуміє, які фінансові витрати тягнуть за собою вандальні дії.

Увага! Новий розрахунковий рахунок для сплати за спожиту теплову енергію

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

На виконання Постанови Кабінету міністрів України від 26 травня 2021 року № 520 Комунальним підприємством «Теплоенерго» Дніпровської міської ради відкрито новий розрахунковий рахунок для зарахування коштів, що надходять за спожиту теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води за всіма категоріями споживачів.

Одержувач: КП «Теплоенерго»

У Дніпрі кипить робота: комунальники вже зараз активно готуються до настання холодів

У всіх районах Дніпра кипить робота: комунальники вже зараз активно готуються до настання холодів.

У АНД районі стартували підготовчі роботи для проведення капремонту теплотраси

Теплотраса — це важливий компонент системи постачання теплом, за своєю суттю теплотраса є трубопроводом, по якій переміщується теплоносій. 

Так, 27 травня біля житлового будинку, розташованого за адресою вул. Янтарна, 75 розпочато капітальний ремонт теплотраси. В ході проведення ремонтних робіт, фахівці КП «Теплоенерго» замінять комунікації, що в свою чергу скоротить на тривалий час кількість поривів та аварій мереж на цій ділянці.

Фахівцями КП «Теплоенерго» проведено утеплення зовнішніх мереж системи ЦО у АНД-районі

Розумна енергоефективна політика потребує уважного ставлення до теплових втрат, особливо в умовах нашого клімату — з різкими перепадами температури протягом року. Якісна ізоляція теплотраси і трубопроводів є основним ключем до економії енергії та запобігання регулярних аварій.  

На даний момент, правильна ізоляція тепломережі дозволяє продовжити термін служби трубопроводу, знизити тепловтрати і витрати енергії, а також забезпечити економію коштів.

У Чечелівському районі розпочато капітальний ремонт внутрішньоквартальних теплових мереж

Міжопалювальний сезон — це пора, коли коммунальники активно готуються до зими. У рамках програми підготовки до опалювального періоду 2021-2022 рр., по всьому місту кипить робота.

Так і в Чечелівському районі, від житлового будинку на вул. Тітова, 8 до будинку на О. Поля, 104, розпочато капітальний ремонт внутрішньоквартальних теплових мереж.

«»

 

У котельні на вул. Батумській проводиться капітальний ремонт ТВГ-8М

Нещодавно ми повідомляли, що по вул. Батумській, 21д завершується реконструкція магістрального трубопроводу опалення.
Окрім цього, до плану капітальних ремонтів за цією адресою, потрапив котел ТВГ-8М №4.

Він експлуатується з 1968 року. В 2007 році була проведена заміна конвективної частини котла, а зараз проводиться демонтаж цегляної обмуровки і підготовка до заміни трубної (радіаційної та конвективної) частини котла.

На ж/м масиві Північний розпочато капітальний ремонт теплової мережі

Фахівці КП «Теплоенерго» активно готуються до нового опалювального періоду: капітальні ремонти трубопроводів опалення проводяться в усіх районах міста, навіть у самих віддалених.
Так, на на житловому масиві Північний, на вул. Семафорній розпочато капітальний ремонт теплової мережі.

 

По вул. Батумській завершується заміна магістрального трубопроводу

Котельня по вулиці Батумська, 21д забезпечує тепловою енергією 233 житлових будинки, 6 шкіл, 10 садків та 4 лікарні.
Підготовка до нового опалювального періоду розпочата ще на початку весни, для того щоб мати достатньо часу на усунення всіх недоліків та повністю підготувати тепломережі по всьому місту.

 

У Новокодацькому районі проведено капітальний ремонт теплотраси

Своєчасне проведення ремонтних робіт забезпечує безаварійну роботу теплових мереж. Так, у рамках підготовки до опалювального сезону 2021-2022 рр. на ж/м Західний Новокодацького району пройшов капітальний ремонт теплотраси. 

Проведена заміна 180-и метрів труби від котельної Д. Галицького, 27.

 

Підписка на Опалення