x
Фахівці КП «Теплоенерго» проводять утеплення зовнішніх мереж системи централізованого опалення

Опалювальний період закінчився, а комунальники продовжуюють працювати. Своєчасний ремонт та обслуговування теплових мереж надають змогу безаварійно проводити опалювальний сезон, а замінюючи застарілий ізоляційний слой на мережах, КП «Теплоенерго» дбає про попередження тепловтрат.

Так, на ж/м Соборний, біля будинків Набережна Перемоги, 124-126 були проведені роботи із заміни застарілої мінеральної вати з покриттям рубероїду на мінеральну вату з зовнішнім покриттям нового покоління.

В Амур-Нижньодніпровському районі стартувала масштабна реконструкція магістрального трубопроводу (ФОТО)

Днями в Амур-Нижньодніпровському районі, на ділянці від котельної по вул. Батумська, 21д до УТ-12-15 вул. Г. Корольової, 2-4 стартувала масштабна реконструкція магістрального трубопроводу опалення.

Проводиться заміна старих труб на нові попередньо ізольовані, сталеві, довжиною 700 метрів.

 

Роботи тривають: на вул. Краснопільській проводиться капремонт теплових мереж

Капітальний ремонт теплотраси призначений для відновлення зношених теплових мереж або їх частин, із застосуванням більш сучасних та економічних матеріалів, що в подальшому полегшує обслуговування комунікацій.

Так, у зв’язку із значним зносом трубопроводів у Чечелівському районі, біля житлових будинків №2, 4, 6 по вул. Краснопільській робітники КП «Теплоенерго» розпочато капремонт теплових мереж. Він включає в себе цілий комплекс технічних заходів, спрямованих на відновлення початкових експлуатаційних якостей, а також на модернізацію теплової мережі в цілому.

У теплорозподільчих пунктах встановлюють сучасні насосні агрегати 

З метою проходження на якісному рівні опалювального періоду проводилися наступні  роботи: модернізація котелень, теплоізоляція на мережах теплопостачання, капітальний ремонт котлів. Також з метою економії енергоносіїв встановлюються енергоефективні насоси.

Так і теплорозподільчий пункт 6а, який знаходиться за адресою М. М. Шнеєрсона, 9 минулого тижня обладнали сучасним насосним агрегатом.

 

Фахівці КП «Теплоенерго» проводять планові роботи з оновлення ізоляційного покриття мереж

Надворі весна, погодні умови дозоляють виконувати роботи з ізоляції теплових мереж.

Так, днями провели утеплення зовнішніх мереж системи централізованого опалення біля будинку № 68 по вул. В. Антоновича.

«»

Таким чином фахівці КП «Теплоенерго» дбають про надання якісної послуги з постачання теплової енергії абонентам та зменшення втрат теплоносія.

У Центральному районі міста розпочато капітальний ремонт теплотраси

У зв'язку з великим зносом теплових мереж, на пр. О. Поля у Центральному районі міста, на території житлових будинків №№ 102-106 стартував капітальний ремонт теплотраси.

При проведенні капітального ремонту магістральних трубопроводів виконуються наступні основні  роботи: підготовчі, вантажно-розвантажувальні, земляні, підйомно-очисні, зварювально-відновні, ізоляційно-укладальні.

Коли у Дніпрі закінчиться опалювальний період

У Дніпро нарешті прийшла весна! Так, у зв'язку із значним підвищенням середньодобової температури повітря, з 1 квітня в місті планується завершення опалювального сезону.

Відповідний проект розпорядження міського голови опублікований на сайті міськради.

«Дозволити Комунальному підприємству «Теплоенерго» Дніпровської міської ради та іншим організаціям, що експлуатують комунальні виробничо-опалювальні котельні та теплові мережі у м. Дніпрі, закінчити опалювальний сезон 2020 − 2021 рр. 01.04.2021.»,- говориться у документі.

У Чечелівському районі проведено капітальний ремонт трубопроводів опалення

Планування капітальних ремонтів теплових мереж здійснюється завчасно, адже необхідно запланувати обсяг необхідних матеріалів для заміни аварійної ділянки. 
Комунальники проводять роботи у будь-яку погоду, незалежно від пори року, адже споживачів не відключають від теплопостачання.

Так, у Чечелівському районі днями закінчується капітальний ремонт трубопроводів опалення протяжністю від котельної по вул. Філософська, 44а до житлового будинку по вул. Філософська, 27.

Заощадження електроносіїв: у ТРП проведена заміна насосного агрегату

Теплорозподільчий або тепловий пункт - це комплекс обладнання і контрольно-вимірювальних приладів, призначений для розподілу тепла, що надходить від зовнішньої теплової мережі. 

З метою заощадження електроносіїв, було прийнято рішення провести заміну насосного агрегату. Так, у ТРП за адресою М. Драгоманова, 64 було встановлено сучасний енергоефективний насос зі збільшеним терміном експлуатації.

Роботи тривають: на просп. Гагаріна замінили стару теплову ізоляцію на нову сучасну

Користуючись сприятливими погодними умовами, КП «Теплоенерго» продовжує роботи з відновлення теплової ізоляції на мережах теплопостачання! 

Так, нещодавно у Соборному районі, по просп. Гагаріна, 5 замінили стару теплову ізоляцію на нову сучасну. Виконана заміна застарілої мінеральної вати з покриттям рубероїду на мінеральну вату з зовнішнім покриттям нового покоління, яке міцніше, вогнетривке та більш довговічніше.

Підписка на Опалення