x

Працюють у будь-яку погоду: на ж/м Парус стартував капітальний ремонт теплотраси

Зараз в місті цілий рік дбають про комфорт та затишок в оселях дніпрян. Варто зауважити, що КП «Теплоенерго» являється найбільшою теплопостачальною організацією Дніпра.

Працівники всіх підрозділів чітко контролюють наявність усіх матеріалів для оновлення теплових мереж, проведення робіт, та у випадку чого, оперативного усунення аварійних ситуацій.

Одним з найголовніших пріоритетів комунальників являється спеціальний план капітальних ремонтів. Незважаючи навіть на ускладнені погодні умови, у Дніпрі стартувала програма реконструкції.

Так, у Новокодацькому районі Дніпра, на житловому масиві Парус, на території школи №141 (вул. Моніторна) розпочато капітальний ремонт теплотраси.

Як розповів старший майстер дільниці, міняють старі труби на нові сталеві- це дозволить полегшити обслуговування комунікацій і значно скоротити втрати теплоносія,  внаслідок чого, учні школи зможуть отримувати більш якісні послуги з постачання теплової енергії.

Зауважимо, що при проведенні таких робіт освітній заклад не відключений від подачі тепла, адже котельня працює в штатному режимі.