x

В рамках програми реконструкції на ж / м Парус провели капремонт теплотраси

Річні і місячні плани капітальних ремонтів теплових мереж, теплотрас складаються завчасно, адже необхідно запланувати обсяг нових труб та матеріалів для заміни ділянки. 
Роботи ведуться цілий рік, незалежно від пори року, адже технології проведення робіт дозволяють не відключати споживачів від теплопостачання. А своєчасне проведення ремонтних робіт забезпечує безаварійну роботу теплових мереж.

Капітальний ремонт призначений для повного відновлення зношених мереж або їх частин, їх модернізації із застосуванням більш економічних і сучасних матеріалів. Такі роботи являються невід'ємною частиною життєдіяльності підприємства.

Так, в рамках програми реконструкції, в Новокодацькому районі, на житловому масиві Парус, 8 лютого розпочався капремонт теплотраси за адресою Метробудівська, 7.

За словами старшого майстра теплової дільниці (ТД) Яроша Михайла Миколайовича, міняють старі труби на сталеві (діаметром 159 мм, довжиною 374 метра).

«Після заміни труб скоротяться втрати теплоносія, а якість послуг з постачання теплової енергії покращиться»,- додав майстер ТД №3.

Варто відзначити, що комунальники впоралися в найкоротший термін і нову трасу проклали буквально за кілька днів. Зараз працівники КП «Теплоенерго» проводять вже завершальні земляні роботи. 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, на ж / м Парус, на территорії школи №141 стартував капітальний ремонт теплотраси.